Sed porta neque
2018-08-30

Gydymo paskirties pastato Eivenių g. 2, Kaunas, naujos statybos projektas

PROJEKTO APRAŠYMAS

Branduolinės medicinos tyrimų centras – tai ypatingas statinys, pastatytas pagal aukščiausius reikalavimus, suprojektuotas Lietuvos projektuotojų, remiantis išorės konsultantų patarimais, kaip teisingai numatyti kelius, kaip išdėstyti patalpas.

Pastatas ypatingas tuo, kad ciklotronui įrengta patalpa yra kaip bunkeris su išties storomis sienomis ir lubomis, nes įrenginį įjungus išsiskiria labai didelis jonizuojančios spinduliuotės kiekis, taigi svarbu, kad žmonės, kurie su juo dirbs, būtų kaip įmanoma labiau apsaugoti.

(Ciklotronas - vienas brangiausių Lietuvos sveikatos sistemos pirkinių - gamybinis įrenginys, skirtas gaminti radioaktyviems vaistams, reikalingiems atlikti pozitronų emisijos tomografiją).

Be ciklotrono patalpos dar įrengta PET patalpos, gydytojų kabinetai, procedūriniai kabinetai, preparatų tiekimo ir ruošimo zonos, pagalbinės ir techninės patalpos.

Pastato konstrukcijos racionalios, ekonomiškai pragrįstos, tvirtos ir ilgaamžės, suprojektuotos atsižvelgiant į pastato funkcinę paskirtį. Fasadas išsiskiria netradicinės formos langais bei jaukiu apšvietimu.

Mus rasite

VA STATYBA
Įm. k.: 300957555
PVM mok. k.: LT100003479918

Naujoji g. 142a,
LT-62175 Alytus

+370 315 77456
info@vastatyba.lt

 

Turite idėją, kurią norit įgyvendint?